Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно льготных условий поступления в высшие учебные заведения, оздоровления и отдыха отдельных категорий детей

Комментарий к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1411
Дата рассмотрения: 11.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільгових умов вступу до вищих навчальних закладів, оздоровлення та відпочинку окремих категорій дітей" від 11 грудня 2014 року за N 1411, внесений народними депутатами України Ю. Павленком, Н. Королевською та Т. Бахтеєвою (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про охорону дитинства" N 2402-III від 26 квітня 2001 року визначає охорону дитинства в Україні як стратегічний загальнонаціональний пріоритет і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади державної політики у цій сфері.

Право на освіту дитини встановлено статтею 19 Закону України "Про охорону дитинства".

Діти-інваліди та інваліди з дитинства, які перебувають у реабілітаційних закладах, закладах та установах, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, охорони здоров'я, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, охорони здоров'я, місцевих державних адміністрацій, мають право на здобуття освіти за індивідуальними навчальними програмами, які узгоджуються з індивідуальними програмами реабілітації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства (частина 9 статті 19 Закону України "Про охорону дитинства").

Опрос