Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно безоплатной передачи во владение и пользование конфискованных и бесхозных транспортных средств)

Комментарий к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1402
Дата рассмотрения: 02.03.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо безоплатної передачі у володіння і користування конфіскованих та безхазяйних транспортних засобів)" від 11 грудня 2014 року за N 1402, внесений народними депутатами України І. Геращенко, М. Іоновою, І. Луценко та Н. Южаніною (перше читання)

Історія питання

Стаття 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" N 400/97-ВР від 26 червня 1997 року визначає платників збору на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Згідно пункту 7 статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" платником збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є, зокрема, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в підрозділах Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону.

Сутність

Змінами до пункту 7 статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" пропонується скасувати сплату збору на обов'язкове державне пенсійне страхування у випадку безоплатної передачі у володіння і користування Міністерства оборони України, Збройних Сил України, інших військових формувань, їх з'єднань, військових частин та підрозділів легкових автомобілів конфіскованих, знайдених, визнаних безхазяйними, за якими не звернувся власник до кінця строку зберігання, та таких, що за правом успадкування чи на інших законних підставах перейшли у власність держави, які обліковуються станом на 1 січня 2015 року.

Опрос