Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно улучшения условий социально-экономической компенсации риска населения, проживающего в зонах наблюдения

Комментарий к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1395
Дата рассмотрения: 11.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення умов соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зонах спостереження" від 11 грудня 2014 року за N 1395, внесений народними депутатами України В. Бандуровим, А. Деркачем, А. Шипком та іншими (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" N 39/95-ВР від 8 лютого 1995 року є основоположним у ядерному законодавстві України. Він встановлює пріоритет безпеки людини та навколишнього природного середовища, права і обов'язки громадян у сфері використання ядерної енергії, регулює діяльність, пов'язану з використанням ядерних установок та джерел іонізуючого випромінювання, встановлює також правові основи міжнародних зобов'язань України щодо використання ядерної енергії.

Порядок визначення і сплати збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження встановлено статтею 12-1 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку".

Згідно частини 3 статті 12-1 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" об'єктом справляння збору є:

Опрос