Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Земельный кодекс Украины (относительно передачи земельных участков в собственность или в пользование)

Комментарий к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1277-1
Дата рассмотрения: 10.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування)" від 10 грудня 2014 року за N 1277-1, внесений народним депутатом України А. Яценком (перше читання)

Історія питання

Стаття 15-1 Земельного кодексу України визначає повноваження центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Повноваження органів виконавчої влади, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування передбачені статтею 122 Земельного кодексу України.

Відповідно до частини 3 статті 122 Земельного кодексу України районні державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власності, крім випадків, визначених частинами 4 і 8 статті 122 Земельного кодексу України, у власність або у користування у межах сіл, селищ, міст районного значення для всіх потреб та за межами населених пунктів для:

Опрос