Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 44 Закона Украины "Об автомобильном транспорте" относительно участия представителей органов местного самоуправления в конкурсном комитете, определяющем перевозчика на автобусный маршрут

Комментарий к проекту закона Украины от 08.12.2014 № 1275
Дата рассмотрения: 08.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт", щодо участі представників органів місцевого самоврядування у конкурсному комітеті, який визначає перевізника на автобусний маршрут" від 8 грудня 2014 року за N 1275, внесений народним депутатом України В. Ничипоренком (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про автомобільний транспорт" N 2344-III від 5 квітня 2001 року визначає засади організації та діяльності автомобільного транспорту.

Відповідно до статті 43 Закону України "Про автомобільний транспорт" визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах. Об'єктом конкурсу можуть бути: маршрут (кілька маршрутів), оборотний рейс (кілька оборотних рейсів). На конкурс виносяться маршрути із затвердженими паспортами. Визначення кандидатури автомобільного перевізника для роботи на міжнародному автобусному маршруті загального користування здійснюється на конкурсних засадах у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Стаття 44 Закону України "Про автомобільний транспорт" встановлює порядок визначення умов перевезень та проведення конкурсу.

Сутність

Опрос