Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Земельный кодекс Украины (относительно усовершенствования механизма передачи земельных участков, отчужденных для общественных нужд или на основании общественной необходимости)

Комментарий к проекту закона Украины от 05.12.2014 № 1270
Дата рассмотрения: 05.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо удосконалення механізму передачі земельних ділянок, відчужених для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності)" від 5 грудня 2014 року за N 1270, внесений народними депутатами України Д. Дзензерським та В. Бондарем (перше читання)

Історія питання

Стаття 122 Земельного кодексу України визначає повноваження органів виконавчої влади, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування.

Кабінет Міністрів України передає земельні ділянки із земель державної власності у власність або у користування у випадках, визначених статтею 149 Земельного кодексу України, та земельні ділянки дна територіального моря (частина 8 статті 122 Земельного кодексу України).

Сутність

Відповідно до нової редакції частини 4 статті 122 Земельного кодексу України центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальні органи передають земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, крім випадків, визначених частиною 8 та 10 (зараз - 8) статті 122 Земельного кодексу України, у власність або у користування для всіх потреб.

Опрос