Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно усиления ответственности должностных и служебных лиц контролирующих органов

Комментарий к проекту закона Украины от 04.12.2014 № 1265
Дата рассмотрения: 04.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо посилення відповідальності посадових та службових осіб контролюючих органів" від 4 грудня 2014 року за N 1265, внесений народними депутатами України О. Продан, В. Чумаком та Н. Агафоновою (перше читання)

Історія питання

Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства (стаття 1 Податкового кодексу України).

Обов'язки і відповідальність посадових осіб контролюючих органів встановлені статтею 21 Податкового кодексу України.

Сутність

Законопроектом пропонується у назві статті 21 Податкового кодексу України слова "посадових осіб" замінити словами "посадових та службових осіб".

Опрос