Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом" относительно запрещения на возбуждение дел о банкротстве горных предприятий

Комментарий к проекту закона Украины от 04.12.2014 № 1236
Дата рассмотрения: 04.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" щодо заборони на порушення справ про банкрутство гірничих підприємств" від 4 грудня 2014 року за N 1236, внесений народними депутатами України С. Дунаєвим, Ю. Мірошниченком, Ю. Іоффе та іншими (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" N 2343-XII від 14 травня 1992 року встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом та застосування ліквідаційної процедури з метою повного або часткового задоволення вимог кредиторів.

Сутність

Законопроектом пропонується внести зміни до пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", згідно яких справи про банкрутство гірничих підприємств (гірничодобувні підприємства, шахти, рудники, копальні, кар'єри, розрізи, збагачувальні фабрики, шахтовуглебудівні підприємства), у статутних капіталах яких частка держави становить не менше ніж 25 %, не порушуються з дня набрання чинності Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до 1 січня 2017 року (зараз - до 1 січня 2015 року), крім тих, що ліквідуються за рішенням власника.

Опрос