Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об адвокатуре и адвокатской деятельности" относительно мер правовой защиты адвокатов

Комментарий к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1194
Дата рассмотрения: 02.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" щодо заходів правового захисту адвокатів" від 2 грудня 2014 року за N 1194, внесений народними депутатами України О. Осуховським, Ю. Левченком, Ю. Бубликом та іншими (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" N 5076-VI від 5 липня 2012 року визначає правові засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні.

Сутність

Законопроектом пропонується Закон України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" доповнити новою статтею 23-1, відповідно до якої з метою забезпечення професійної діяльності та особистої безпеки адвокат має право на носіння, придбання, облік, зберігання та застосування вогнепальної зброї, боєприпасів до неї та спеціальних засобів індивідуального захисту.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос