Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Гражданский процессуальный кодекс Украины относительно срока действия судебного решения

Комментарий к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1160
Дата рассмотрения: 02.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України" від 2 грудня 2014 року за N 1160, внесений народним депутатом України С. Власенком (перше читання)

Історія питання

Завданнями цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави (стаття 1 Цивільного процесуального кодексу України).

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 355 Цивільного процесуального кодексу України заява про перегляд Верховним Судом України судових рішень у цивільних справах може бути подана, зокрема, на підставі неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах.

Стаття 356 Цивільного процесуального кодексу України встановлює строк подання заяви про перегляд судових рішень Верховним Судом України.

Сутність

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос