Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О высшем образовании" (относительно статуса руководителя высшего учебного заведения)

Комментарий к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1151
Дата рассмотрения: 02.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо статусу керівника вищого навчального закладу)" від 2 грудня 2014 року за N 1151, внесений народним депутатом України В. Петьовкою (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про вищу освіту" N 1556-VII від 1 липня 2014 року встановлює основні правові, організаційні, фінансові засади функціонування системи вищої освіти, створює умови для посилення співпраці державних органів і бізнесу з вищими навчальними закладами на принципах автономії вищих навчальних закладів, поєднання освіти з наукою та виробництвом з метою підготовки конкурентоспроможного людського капіталу для високотехнологічного та інноваційного розвитку країни, самореалізації особистості, забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави у кваліфікованих фахівцях.

Стаття 34 Закону України "Про вищу освіту" визначає правовий статус керівника вищого навчального закладу.

Безпосереднє управління діяльністю вищого навчального закладу здійснює його керівник (ректор, президент, начальник, директор тощо). Його права, обов'язки та відповідальність визначаються законодавством і статутом вищого навчального закладу (частина 1 статті 34 Закону України "Про вищу освіту").

Сутність

Законопроектом передбачено частину 1 статті 34 Закону України "Про вищу освіту" викласти у новій редакції, якою пропонується встановити наступне:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос