Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в раздел XX "Переходные положения" Налогового кодекса Украины относительно установления моратория на усиление фискального давления

Комментарий к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 1053
Дата рассмотрения: 27.11.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо встановлення мораторію на посилення фіскального тиску" від 27 листопада 2014 року за N 1053, внесений народними депутатами України О. Фельдманом, А. Денисенком, В. Мисиком, В. Писаренком та Д. Святашем (перше читання)

Сутність

Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства (стаття 1 Податкового кодексу України).

Сутність

Законопроектом передбачено Перехідні положення Податкового кодексу України доповнити новим пунктом, відповідно до якого тимчасово до 31 грудня 2019 року пропонується заборонити збільшення фіскального тиску на фізичних та юридичних осіб, шляхом підвищення розмірів податків і зборів.

Опрос