Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О восстановлении нарушенных пенсионных прав некоторых категорий граждан

Комментарий к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 1017
Дата рассмотрения: 27.11.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про відновлення порушених пенсійних прав деяких категорій громадян" від 27 листопада 2014 року за N 1017, внесений народними депутатами України Н. Шуфричем, Н. Королевською, О. Вілкулом та О. Павленком (перше читання)

Сутність

Відповідно до статті 1 законопроекту жінкам, які досягли віку 55 років у період з 1 жовтня 2011 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення порушених пенсійних прав деяких категорій громадян", пенсія призначається відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Чоловікам, які досягли віку 60 років у період з 1 жовтня 2011 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення порушених пенсійних прав деяких категорій громадян", та які перебували відповідно на державній, дипломатичній службі або на службі в органах місцевого самоврядування, пенсія призначається відповідно до законодавства, яке регулює питання проходження служби, з урахуванням Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (стаття 2 законопроекту).

Опрос