Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Конвенции между Правительством Украины и Правительством Ирландии об избежании двойного налогообложения и предупреждении налоговых уклонений относительно налогов на доходы и доходы от отчуждения имущества и Протокола к ней

Комментарий к проекту закона Украины от 09.07.2015 № 49
Дата рассмотрения: 09.07.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про ратифікацію Конвенції між Урядом України та Урядом Ірландії про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та доходи від відчуження майна і Протоколу до неї" від 9 липня 2015 року за N 0049, внесений Кабінетом Міністрів України (перше читання)

Історія питання

Конвенція між Урядом України та Урядом Ірландії про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та доходи від відчуження майна (надалі - Конвенція) і Протокол до неї (надалі - Протокол) були вчинені 19 квітня 2013 року в Києві.

Конституцією України (пункт 32 статті 85) визначено, що Верховна Рада України надає згоду на обов'язковість міжнародних договорів України. І відповідно до статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" Конвенція підлягає ратифікації. Тому її надано на розгляд Верховної Ради України.

Сутність законопроекту

Законопроектом пропонується ратифікувати Конвенцію.

Сутність Конвенції та Протоколу

Опрос