Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О денонсации Соглашения между Правительством Украины и Правительством Российской Федерации "О международном автомобильном сообщении" и Протокола к этому Соглашению

Комментарий к проекту закона Украины от 30.06.2015 № 42
Дата рассмотрения: 30.06.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про денонсацію Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації "Про міжнародне автомобільне сполучення" та Протокол до цієї Угоди" від 30 червня 2015 року за N 0042, внесений народним депутатом України Ю. Березою (перше читання)

Історія питання

Угода між Урядом України і Урядом Російської Федерації про міжнародне автомобільне сполучення (надалі - Угода) та Протокол до Угоди були підписані в Києві 20 березня 1995 року та ратифіковані Законом України N 275-XIV від 20 листопада 1998 року.

Угода визначає умови та порядок проїзду автотранспортних засобів (автобусів, вантажних автомобілів з причепами та напівпричепами або без них, легкових автомобілів), які здійснюють перевезення пасажирів і вантажів між обома державами та транзитом по їх територіях, а також взаємну координацію діяльності, що пов'язана з розвитком і функціонуванням автомобільного транспорту (стаття 1 Угоди).

Згідно статті 3 Угоди регулярні перевезення пасажирів автобусами організуються за погодженням між компетентними органами Договірних Сторін. Під регулярними перевезеннями пасажирів автобусами відповідно до Угоди розуміються перевезення, які здійснюються за узгодженими між компетентними органами Договірних Сторін маршрутами, розкладами і тарифами. Пропозиції щодо організації регулярних перевезень попередньо передаються один одному компетентними органами Договірних Сторін. Ці пропозиції повинні містити дані відносно найменування перевізника (фірми), маршруту прямування, розкладу руху, тарифу, пунктів зупинок, на яких перевізник здійснюватиме посадку й висадку пасажирів, а також періоду виконання перевезень.

Опрос