Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О денонсации Соглашения между Правительством Украины и Правительством Российской Федерации о сотрудничестве в военной области

Комментарий к проекту закона Украины от 05.05.2015 № 19
Дата рассмотрения: 05.05.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про співробітництво у військовій галузі" від 5 травня 2015 року за N 19, внесений народними депутатами України О. Ляшком, В. Вовком, С. Скуратовським та іншими (перше читання)

Історія питання

Угода між Урядом України та Урядом Російської Федерації про співробітництво у військовій галузі (надалі - Угода) була підписана 25 листопада 1995 року у Сочі та ратифікована Законом України N 2936-III від 10 січня 2002 року.

Відповідно до статті 2 Угоди Сторони розвивають співробітництво у військовій галузі, координують зусилля та організують взаємодію в інтересах подальшого розвитку Збройних Сил Російської Федерації та Збройних Сил України на основі окремих угод по конкретних напрямах.

Сторони сприяють розвитку сформованих систем зв'язку та автоматизованих систем управління, оповіщення та їх комунікацій (стаття 3 Угоди).

Статтею 4 Угоди передбачено, що Сторони сприяють взаємному обміну технічною та ремонтною документацією на озброєння та військову техніку.

Сторони здійснюють забезпечення військових частин Збройних Сил Російської Федерації та Збройних Сил України телеграфним, фельд'єгерським та поштовим зв'язком мережами телеграфного і фельд'єгерсько-поштового зв'язку Збройних Сил Російської Федерації та Збройних Сил України, а також через установи фельд'єгерського, спеціального і поштового (телеграфного) зв'язку Міністерства зв'язку Російської Федерації та Міністерства зв'язку України (стаття 7 Угоди).

Опрос