Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно улучшения расчетов за платную парковку транспортных средств)

Комментарий к проекту закона Украины от 03.09.2014 № 5023
Дата рассмотрения: 03.09.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поліпшення розрахунків за надання послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів)" від 3 вересня 2014 року за N 5023, внесений народними депутатами України Н. Новак та Р. Сольваром (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про дорожній рух" N 3353-XII від 30 червня 1993 року визначає правові та соціальні основи дорожнього руху з метою захисту життя та здоров'я громадян, створення безпечних і комфортних умов для учасників руху та охорони навколишнього природного середовища.

Під час розміщення транспортних засобів на майданчику для платного паркування особи, які розміщують транспортні засоби на майданчику для паркування, сплачують вартість послуг з користування майданчиками для платного паркування за кожну годину паркування згідно з тарифом, встановленим органом місцевого самоврядування відповідно до порядку формування цих тарифів, затвердженого Кабінетом Міністрів України (частина 1 статті 522 Закону України "Про дорожній рух").

Закон України "Про благоустрій населених пунктів" N 2807-IV від 6 вересня 2005 року визначає правові, економічні, екологічні, соціальні та організаційні засади благоустрою населених пунктів і спрямований на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

Стаття 281 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" регулює утримання вулично-дорожньої мережі населених пунктів.

Сутність

Відповідно до нової редакції частини 1 статті 522 Закону України "Про дорожній рух" під час розміщення транспортних засобів на майданчику для платного паркування особи, які розміщують транспортні засоби на майданчику для паркування, сплачують за послуги з користування майданчиками для платного паркування згідно з тарифом або вартістю паркувальних талонів, встановлених органом місцевого самоврядування відповідно до порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Опрос