Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 152 Кодекса Украины об административных правонарушениях относительно усиления административной ответственности

Комментарий к проекту закона Украины от 03.09.2014 № 5022
Дата рассмотрения: 03.09.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності" від 3 вересня 2014 року за N 5022, внесений народними депутатами України Г. Ткачуком, В. Чугунніковим, Н. Новак та В. Іщенком (перше читання)

Історія питання

Відповідно до статті 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення його завданням є охорона прав і свобод громадян, власності, конституційного ладу України, прав і законних інтересів підприємств, установ і організацій, встановленого правопорядку, зміцнення законності, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання Конституції і законів України, поваги до прав, честі і гідності інших громадян, до правил співжиття, сумлінного виконання своїх обов'язків, відповідальності перед суспільством.

Стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлює адміністративну відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Сутність

Опрос