Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно запрещения проведения повторной проверки)

Комментарий к проекту закона Украины от 02.06.2014 № 4993
Дата рассмотрения: 02.06.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо заборони проведення повторної перевірки)" від 2 червня 2014 року за N 4993, внесений народним депутатом України А. Табаловим (перше читання)

Історія питання

Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства (стаття 1 Податкового кодексу України).

Відповідно до пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Сутність

Законопроектом передбачено статтю 75 Податкового кодексу України доповнити новим пунктом, яким пропонується заборонити здійснювати:

Опрос