Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 5 Закона Украины "О судебном сборе" относительно освобождения от уплаты судебного сбора органов сельскохозяйственной инспекции

Комментарий к проекту закона Украины от 13.05.2014 № 4857
Дата рассмотрения: 13.05.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" щодо звільнення від сплати судового збору органи сільськогосподарської інспекції" від 13 травня 2014 року за N 4857, внесений народними депутатами України О. Мирним та І. Мірошниченком (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про судовий збір" N 3674-VI від 8 липня 2011 року визначає правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору.

Судовий збір - це збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень, передбачених Законом України "Про судовий збір"; судовий збір включається до складу судових витрат (стаття 1 Закону України "Про судовий збір").

Пільги щодо сплати судового збору встановлені статтею 5 Закону України "Про судовий збір".

Сутність

Законопроектом пропонується частину 1 статті 5 Закону України "Про судовий збір" доповнити новим пунктом, яким від сплати судового збору передбачено звільнити Державну інспекцію сільського господарства України та її територіальні органи - у справах, пов'язаних з питаннями, що стосуються наданих повноважень.

Опрос