Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно упрощения условий для ведения хозяйственной деятельности, связанной со строительством объектов архитектуры)

Комментарий к проекту закона Украины от 17.04.2014 № 4733
Дата рассмотрения: 17.04.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення умов для ведення господарської діяльності, пов'язаної з будівництвом об'єктів архітектури)" від 17 квітня 2014 року за N 4733, внесений народним депутатом України М. Опанащенком (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про архітектурну діяльність" N 687-XIV від 20 травня 1999 року (надалі - Закон) визначає правові та організаційні засади здійснення архітектурної діяльності і спрямований на формування сприятливого життєвого середовища, досягнення естетичної виразності, економічної доцільності і надійності будинків, споруд та їх комплексів.

Відповідно до статті 9 Закону будівництво (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) об'єкта архітектури здійснюється відповідно до затвердженої проектної документації, державних стандартів, норм і правил у порядку, визначеному Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності". Архітектор - автор проекту або уповноважена ним особа бере участь у прийнятті в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта архітектури та підписує відповідний акт. Без підпису архітектора - автора проекту або уповноваженої ним особи такий акт є недійсним.

Опрос