Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 23 Закона Украины "О милиции" относительно размера единовременной денежной помощи в случае гибели (смерти) или увечья работника милиции

Комментарий к проекту закона Украины от 14.08.2014 № 4504а
Дата рассмотрения: 14.08.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 23 Закону України "Про міліцію" щодо розміру одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва працівника міліції" від 14 серпня 2014 року за N 4504а, внесений народними депутатами України М. Паламарчуком, А. Палатним, А. Міщенком та іншими (перше читання)

Історія питання

Стаття 23 Закону України "Про міліцію" встановлює порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва працівника міліції та компенсації заподіяння шкоди його майну.

Відповідно до частини 3 статті 23 Закону України "Про міліцію" у разі загибелі (смерті) працівника міліції, який перебував на службі в органах внутрішніх справ, під час виконання ним службових обов'язків по охороні громадського порядку та боротьбі із злочинністю сім'ї загиблого (померлого), а в разі її відсутності його батькам та утриманцям виплачується одноразова грошова допомога в розмірі десятирічного грошового забезпечення загиблого (померлого) за останньою посадою в порядку та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

У разі поранення (контузії, травми або каліцтва), заподіяного працівнику міліції під час виконання ним службових обов'язків, а також інвалідності, що настала в період проходження служби в органах внутрішніх справ або не пізніше ніж через три місяці після звільнення зі служби чи після закінчення цього строку, але внаслідок захворювання або нещасного випадку, що мали місце в період проходження служби в органах внутрішніх справ, залежно від ступеня втрати працездатності йому виплачується одноразова грошова допомога в розмірі до п'ятирічного грошового забезпечення за останньою посадою в порядку та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України. Визначення ступеня втрати працездатності працівником міліції у період проходження служби в органах внутрішніх справ у кожному випадку ушкодження здоров'я здійснюється в індивідуальному порядку відповідно до законодавства (частина 6 статті 23 Закону України "Про міліцію").

Сутність

Законопроектом передбачено частини 3 та 6 статті 23 Закону України "Про міліцію" викласти у нових редакціях, якими пропонується встановити наступне:

Опрос