Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно размера платы за земельный участок, переданный в аренду физическим лицам

Комментарий к проекту закона Украины от 14.08.2014 № 4479а-1
Дата рассмотрения: 14.08.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо розміру плати за земельну ділянку передану в оренду фізичним особам" від 14 серпня 2014 року за N 4479а-1, внесений народним депутатом України М. Кучеруком (перше читання)

Історія питання

Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства (стаття 1 Податкового кодексу України).

Стаття 288 Податкового кодексу України встановлює порядок сплати орендної плати за земельну ділянку.

Відповідно до підпункту 288.5.1 пункту 288.5 статті 288 Податкового кодексу України розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою 3 % нормативної грошової оцінки.

На розгляді парламенту знаходиться альтернативний законопроект N 4479а, внесений народними депутатами України В. Тимошенком, С. Лабазюком, О. Донієм та іншими.

Сутність

Опрос