Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Фонде государственного имущества Украины" относительно восстановления парламентского контроля за приватизацией государственного имущества

Комментарий к проекту закона Украины от 28.02.2014 № 4330
Дата рассмотрения: 28.02.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Фонд державного майна України" щодо відновлення парламентського контролю за приватизацією державного майна" від 28 лютого 2014 року за N 4330, внесений народними депутатами України А. Денисенком, І. Горіною та К. Ляпіною (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про Фонд державного майна України" N 4107-VI від 9 грудня 2011 року (надалі - Закон) визначає статус, організацію, повноваження та порядок діяльності Фонду державного майна України.

Фонд державного майна України є центральним органом виконавчої влади із спеціальним статусом, що реалізує державну політику у сфері приватизації, оренди, використання та відчуження державного майна, управління об'єктами державної власності, у тому числі корпоративними правами держави щодо об'єктів державної власності, що належать до сфери його управління, а також у сфері державного регулювання оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності (стаття 1 Закону).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос