Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно приоритетного зачисления членов скаутских организаций Украины в учебные заведения Службы безопасности Украины, Министерства обороны Украины и Министерства внутренних дел Украины

Комментарий к проекту закона Украины от 27.02.2014 № 4315
Дата рассмотрения: 27.02.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо пріоритетного зарахування членів скаутських організацій України до навчальних закладів Служби безпеки України, Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України" від 27 лютого 2013 року за N 4315, внесений народним депутатом України І. Васюником (перше читання)

Історія питання

Відповідно до статті 22 Закону України "Про Службу безпеки України" N 2229-XII від 25 березня 1992 року підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації спеціалістів для Служби безпеки України здійснюється відповідно до Закону України "Про освіту" та інших актів законодавства. Для забезпечення професійної освіти кадрів Служба безпеки України створює відповідні навчальні заклади.

Закон України "Про Збройні Сили України" N 1934-XII від 6 грудня 1991 року визначає функції, склад Збройних Сил України, правові засади їх організації, діяльності, дислокації, керівництва та управління ними.

Міліція в Україні - це державний озброєний орган виконавчої влади, який захищає життя, здоров'я, права і свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань (стаття 1 Закону України "Про міліцію").

Сутність

Законопроектом пропонується статтю 22 Закону України "Про Службу безпеки України" доповнити новою частиною, згідно якої членам Всеукраїнської Молодіжної Організації України "Національна організація Скаутів України" та Молодіжної організації "Пласт - Національна скаутська організація України" надається право пріоритетного зарахування на навчання за конкурсом та на цільовий прийом до навчальних закладів Служби безпеки України, у тому числі за державним замовленням.

Проектом передбачено доповнити Закон України "Про Збройні Сили України" новою статтею 131, відповідно до якої підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації спеціалістів для Збройних Сил України здійснюється відповідно до Закону України "Про освіту" та інших актів законодавства. Для забезпечення професійної освіти кадрів Збройних Сил України Міністерством оборони України створюються відповідні навчальні заклади. Членам Всеукраїнської Молодіжної Організації України "Національна організація Скаутів України" та Молодіжної організації "Пласт - Національна скаутська організація України" надається право пріоритетного зарахування на навчання за конкурсом та на цільовий прийом до навчальних закладів Міністерства оборони України, у тому числі за державним замовленням.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос