Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины относительно поддержки деятельности благотворительных организаций

Комментарий к проекту закона Украины от 26.06.2014 № 4176а
Дата рассмотрения: 26.06.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підтримки діяльності благодійних організацій" від 26 червня 2014 року за N 4176а, внесений народними депутатами України О. Бєльковою, В. Кириленком, Л. Мартинюком та іншими (перше читання)

Історія питання

Бюджетним кодексом України визначаються правові засади функціонування бюджетної системи України, її принципи, основи бюджетного процесу і міжбюджетних відносин та відповідальність за порушення бюджетного законодавства.

Бюджетним кодексом України регулюються відносини, що виникають у процесі складання, розгляду, затвердження, виконання бюджетів, звітування про їх виконання та контролю за дотриманням бюджетного законодавства і питання відповідальності за порушення бюджетного законодавства, а також визначаються правові засади утворення та погашення державного і місцевого боргу (стаття 1 Бюджетного кодексу України).

Стаття 87 Бюджетного кодексу України визначає видатки, що здійснюються з Державного бюджету України.

Відповідно до пункту 20-1 статті 87 Бюджетного кодексу України до видатків, що здійснюються з Державного бюджету України, належать видатки на фінансову підтримку громадських об'єднань на конкурсних засадах для виконання завдань державної політики.

Опрос