Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины (относительно гуманизации ответственности за нарушение правил полетов и эксплуатации летательных аппаратов)

Комментарий к проекту закона Украины от 24.06.2014 № 4160а
Дата рассмотрения: 24.06.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо гуманізації відповідальності за порушення правил польотів та експлуатації літальних апаратів)" від 24 червня 2014 року за N 4160а, внесений народним депутатом України А. Путіловим (перше читання)

Історія питання

Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 року має своїм завданням правове забезпечення охорони прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки, довкілля, конституційного устрою України від злочинних посягань, забезпечення миру і безпеки людства, а також запобігання злочинам. Для здійснення цього завдання Кримінальний кодекс України визначає, які суспільно небезпечні діяння є злочинами та які покарання застосовуються до осіб, що їх вчинили.

Стаття 416 Кримінального кодексу України встановлює кримінальну відповідальність за порушення правил польотів або підготовки до них, а також порушення правил експлуатації літальних апаратів, що спричинило катастрофу або інші тяжкі наслідки (позбавлення волі на строк від 5 до 15 років).

Сутність

Законопроектом передбачено статтю 416 Кримінального кодексу України викласти у новій редакції, якою пропонується встановити кримінальну відповідальність за:

Опрос