Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об электроэнергетике" (относительно улучшения положения потребителей и поставщиков электрической энергии)

Комментарий к проекту закона Украины от 06.02.2014 № 4106
Дата рассмотрения: 06.02.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо покращення становища споживачів та постачальників електричної енергії)" від 6 лютого 2014 року за N 4106, внесений народними депутатами України О. Мирним та І. Мірошниченком (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про електроенергетику" N 575/97-ВР від 16 жовтня 1997 року (надалі - Закон) визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності в електроенергетиці і регулює відносини, пов'язані з виробництвом, передачею, розподілом, постачанням і використанням енергії, забезпеченням енергетичної безпеки України, конкуренцією та захистом прав споживачів і працівників галузі.

Стаття 24 Закону встановлює права, обов'язки та відповідальність енергопостачальників і електропередавальних організацій.

Відповідно до частини 13 статті 24 Закону енергопостачальники несуть відповідальність перед споживачами електричної енергії у розмірі двократної вартості недовідпущеної електричної енергії у разі переривання електропостачання з вини енергопостачальника (згідно з умовами договору на постачання електричної енергії).

Обов'язки та відповідальність споживачів енергії визначені статтею 26 Закону.

Сутність

Опрос