Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно поддержки отечественного книгоиздания)

Комментарий к проекту закона Украины от 11.06.2014 № 4056а
Дата рассмотрения: 11.06.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки вітчизняного книговидання)" від 11 червня 2014 року за N 4056а, внесений народними депутатами України В. Кириленком, А. Шевченком, Л. Оробець та іншими (перше читання)

Історія питання

Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства (стаття 1 Податкового кодексу України).

Стаття 154 Податкового кодексу України передбачає випадки звільнення від оподаткування податком на прибуток підприємств.

Операції, звільнені від оподаткування податком на додану вартість визначені статтею 197 Податкового кодексу України.

Звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання (передплати) періодичних видань друкованих засобів масової інформації та книжок (крім видань еротичного характеру), учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників вітчизняного виробництва, словників українсько-іноземної або іноземно-української мови, доставки таких періодичних видань друкованих засобів масової інформації на митній території України (підпункт 197.1.25 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України).

Сутність

Опрос