Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно особенности взымания земельного налога)

Комментарий к проекту закона Украины от 28.01.2014 № 4044
Дата рассмотрения: 28.01.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливості справляння земельного податку)" від 28 січня 2014 року за N 4044, внесений народним депутатом України В. Немілостівим (перше читання)

Історія питання

Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства (стаття 1 Податкового кодексу України).

Особливості справляння земельного податку протягом перехідного періоду встановлені підрозділом 6 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України.

Сутність

Законопроектом передбачено внести зміни до пунктів 1, 2 та 4 підрозділу 6 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, якими пропонується встановити наступне:

Опрос