Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предупреждении сброса загрязняющих веществ во внутренние воды Украины

Комментарий к проекту закона Украины от 05.06.2014 № 4025а
Дата рассмотрения: 05.06.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про запобігання скиданню забруднюючих речовин у внутрішні води України" від 5 червня 2014 року за N 4025а, внесений народними депутатами України В. Барвіненком, О. Герегою, О. Зарубінским та Г. Зубком (перше читання)

Сутність

Статтею 1 законопроекту пропонується встановити наступне:

- будь-яким водокористувачам, які здійснюють скидання води у внутрішні води України, забороняється використовувати очисні споруди, устаткування, установки та інші засоби очищення води старші за 10 років;

- всі водокористувачі, які здійснюють скидання води у внутрішні води України, зобов'язані впродовж 2-х років з моменту набрання чинності Законом України "Про запобігання скиданню забруднюючих речовин у внутрішні води України" оновити очисні споруди, устаткування, установки та інші засоби очищення води.

Відповідно до статті 2 законопроекту суб'єкти господарювання, що допустили використання очисних споруд, устаткування, установок та інших засобів очищення води старших за 10 років сплачують штраф в розмірі 3 % від доходу за попередній рік. Передбачено, що стаття 2 проекту набуватиме чинності через 2 роки після опублікування Закону України "Про запобігання скиданню забруднюючих речовин у внутрішні води України".

Опрос