Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно реализации самоуправляемого контроля за использованием и охраной земель)

Комментарий к проекту закона Украины от 20.11.2013 № 3648
Дата рассмотрения: 20.11.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реалізації самоврядного контролю за використанням та охороною земель)" від 20 листопада 2013 року за N 3648, внесений народними депутатами України К. Гузенком, Є. Карташовим, Ю. Любоненком та В. Задорожним (перше читання)

Сутність

Законопроектом пропонується пункт "є" частини 1 статті 12 Земельного кодексу України викласти у новій редакції, згідно якої до повноважень сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин на території сіл, селищ, міст належить здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель, додержанням земельного та екологічного законодавства (зараз - здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням земельного та екологічного законодавства).

Відповідно до законопроекту самоврядний контроль за використанням та охороною земель здійснюється сільськими, селищними, міськими радами та їх виконавчими органами, районними та обласними радами (зміни до статті 189 Земельного кодексу України та статті 20 Закону України "Про охорону земель").

Статтю 189 Земельного кодексу України та статтю 20 Закону України "Про охорону земель" проект доповнює новою частиною, згідно якої порядок організації та здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель визначається відповідною сільською, селищною, міською, районною та обласною радою.

Опрос