Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно запрещения искусственного прерывания беременности (абортов))

Комментарий к проекту закона Украины от 05.04.2013 № 2646-1
Дата рассмотрения: 05.04.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони штучного переривання вагітності (абортів))" від 5 квітня 2013 року за N 2646-1, внесений народними депутатами України О. Сичем, Р. Зеликом та Р. Марцінківим (перше читання)

Історія питання

Стаття 281 Цивільного кодексу України визначає право на життя.

Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 року має своїм завданням правове забезпечення охорони прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки, довкілля, конституційного устрою України від злочинних посягань, забезпечення миру і безпеки людства, а також запобігання злочинам. Для здійснення цього завдання Кримінальний кодекс України визначає, які суспільно небезпечні діяння є злочинами та які покарання застосовуються до осіб, що їх вчинили. Стаття 134 Кримінального кодексу України встановлює кримінальну відповідальність за:

- проведення аборту особою, яка не має спеціальної медичної освіти (штраф від 850 до 1700 гривень або громадські роботи на строк від 100 до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 2 років);

Опрос