Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О столице Украины - городе-герое Киеве" (относительно административно-территориального устройства города Киева)

Комментарий к проекту закона Украины от 11.02.2013 № 2278
Дата рассмотрения: 11.02.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо адміністративно-територіального устрою міста Києва)" від 11 лютого 2013 року за N 2278, внесений народними депутатами України В. Бондаренком, С. Міщенком, А. Павловським та А. Іллєнком (перше читання)

Історія питання

Статтею 133 Конституції України встановлено, що місто Київ має спеціальний статус, який визначається законами України.

Закон України "Про столицю України - місто-герой Київ" N 401-XIV від 15 січня 1999 року визначає спеціальний статус міста Києва як столиці України, особливості здійснення виконавчої влади та місцевого самоврядування у місті відповідно до Конституції України та законів України.

Відповідно до статті 2 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" систему адміністративно-територіального устрою міста Києва складають райони в місті. Межі міста Києва встановлюються Верховною Радою України за поданням Київської міської ради, погодженим з відповідними радами, з урахуванням історичних, соціально-економічних та інших особливостей території відповідно до чинного законодавства.

Сутність

Опрос