Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О туризме" (относительно распределения средств, полученных от туристического сбора)

Комментарий к проекту закона Украины от 05.02.2013 № 2200
Дата рассмотрения: 05.02.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо розподілу коштів, отриманих від туристичного збору)" від 5 лютого 2013 року за N 2200, внесений народним депутатом України О. Бригинцем, А. Павловським та О. Донієм (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про туризм" N 324/95-ВР від 15 вересня 1995 року визначає загальні правові, організаційні та соціально-економічні засади реалізації державної політики України в галузі туризму та спрямований на забезпечення закріплених Конституцією України прав громадян на відпочинок, свободу пересування, охорону здоров'я, на безпечне для життя і здоров'я довкілля, задоволення духовних потреб та інших прав при здійсненні туристичних подорожей. Закон України "Про туризм" встановлює засади раціонального використання туристичних ресурсів та регулює відносини, пов'язані з організацією і здійсненням туризму на території України.

Опрос