Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О гастрольных мероприятиях в Украине" относительно поддержки отечественных гастролеров

Комментарий к проекту закона Украины от 28.05.2013 № 2158а
Дата рассмотрения: 28.05.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про гастрольні заходи в Україні" щодо підтримки вітчизняних гастролерів" від 28 травня 2013 року за N 2158а, внесений народними депутатами України В. Кириленком, М. Матіос, А. Мартинюком та К. Ляпіною (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про гастрольні заходи в Україні" N 1115-IV від 10 липня 2003 року визначає загальні засади організації гастрольних заходів в Україні.

Відповідно до статті 8 Закону України "Про гастрольні заходи в Україні" підтримка вітчизняних гастролерів здійснюється за рахунок коштів загального фонду Державного бюджету України і місцевих бюджетів.

Сутність

Законопроектом пропонується статтю 8 Закону України "Про гастрольні заходи в Україні" викласти у новій редакції, згідно якої підтримка вітчизняних гастролерів здійснюється за рахунок коштів загального та спеціального фондів Державного бюджету України і місцевих бюджетів; джерелом формування спеціального фонду бюджетів на підтримку вітчизняних гастролерів є надходження від збору за проведення гастрольних заходів.

Також проектом передбачено доповнити Закон України "Про гастрольні заходи в Україні" новою статтею 9, якою пропонується встановити наступне:

Опрос