Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 4 Закона Украины "Об осуществлении государственных закупок" (относительно планирования закупок для железнодорожного транспорта)

Комментарий к проекту закона Украины от 28.05.2013 № 2154а
Дата рассмотрения: 28.05.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо планування закупівель для залізничного транспорту)" від 28 травня 2013 року за N 2154а, внесений народним депутатом України Д. Шпеновим (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про здійснення державних закупівель" N 2289-VI від 1 червня 2010 року встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. Метою Закону України "Про здійснення державних закупівель" є створення конкурентного середовища у сфері державних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, забезпечення раціонального та ефективного використання державних коштів.

Відповідно до статті 4 Закону України "Про здійснення державних закупівель" закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, зміни до нього надсилаються центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, річний план, кошторис (тимчасовий кошторис), фінансовий план (план асигнувань, план використання бюджетних (державних) коштів), зміни до них надсилаються Уповноваженому органу (центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних закупівель) протягом 5 робочих днів з дня їх затвердження. Річний план закупівель та зміни до нього оприлюднюються замовником шляхом розміщення на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів протягом 5 робочих днів з дня їх затвердження. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування Закону України "Про здійснення державних закупівель".

Сутність

Опрос