Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 167 Кодекса административного судопроизводства Украины относительно порядка направления или вручения судебного решения лицам, принимающим участие в деле

Комментарий к проекту закона Украины от 23.05.2013 № 2116а
Дата рассмотрения: 23.05.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України щодо порядку направлення або вручення судового рішення особам, які беруть участь у справі" від 23 травня 2013 року за N 2116а, внесений народним депутатом України Ю. Вознюком (перше читання)

Історія питання

Кодекс адміністративного судочинства України (надалі - Кодекс) визначає юрисдикцію, повноваження адміністративних судів щодо розгляду адміністративних справ, порядок звернення до адміністративних судів та порядок здійснення адміністративного судочинства (стаття 1 Кодексу).

Відповідно до частини 3 статті 160 Кодексу у виняткових випадках залежно від складності справи складення постанови у повному обсязі може бути відкладено на строк не більш як 5 днів з дня закінчення розгляду справи, однак суд повинен проголосити у тому самому засіданні, в якому закінчився розгляд справи, вступну та резолютивну частини постанови. Постанова суду, яка містить вступну та резолютивну частини, перед оголошенням має бути підписана всім складом суду і приєднана до справи.

Порядок проголошення судового рішення, видача або направлення судового рішення особам, які беруть участь у справі, та особам, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права, свободи, інтереси чи обов'язки, визначений статтею 167 Кодексу.

Сутність

Опрос