Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 41 Кодекса Украины об административных правонарушениях (относительно ответственности работодателя за нарушение законодательно установленных требований об осуществлении равной оплаты труда женщин и мужчин)

Комментарий к проекту закона Украины от 21.05.2013 № 2077а
Дата рассмотрения: 21.05.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності роботодавця за порушення законодавчо встановлених вимог про здійснення рівної оплати праці жінок і чоловіків)" від 21 травня 2013 року за N 2077а, внесений народними депутатами України І. Геращенко, О. Кондратюк, В. Бондарем, П. Розенком, Р. Павленком та іншими (перше читання)

Історія питання

Відповідно до статті 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення його завданням є охорона прав і свобод громадян, власності, конституційного ладу України, прав і законних інтересів підприємств, установ і організацій, встановленого правопорядку, зміцнення законності, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання Конституції і законів України, поваги до прав, честі і гідності інших громадян, до правил співжиття, сумлінного виконання своїх обов'язків, відповідальності перед суспільством.

Стаття 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлює адміністративну відповідальність за:

Опрос