Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 51 Регламента Верховной Рады Украины (относительно усиления дисциплины на пленарных заседаниях Верховной Рады Украины)

Комментарий к проекту закона Украины от 17.05.2013 № 2047а
Дата рассмотрения: 17.05.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 51 Регламенту Верховної Ради України (щодо посилення дисципліни на пленарних засіданнях Верховної Ради України)" від 17 травня 2013 року за N 2047а, внесений народним депутатом України Є. Морозенком (перше читання)

Історія питання

Регламент Верховної Ради України був затверджений Законом України "Про Регламент Верховної Ради України" N 1861-VI від 10 лютого 2010 року.

Стаття 51 Регламенту Верховної Ради України встановлює умови дотримання дисципліни та норм етики народними депутатами на пленарному засіданні.

Сутність

Відповідно до законопроекту народним депутатам забороняється вносити до залу засідань та використовувати під час проведення пленарного засідання плакати, лозунги, гучномовці, інші предмети, які не мають на меті забезпечення законодавчої діяльності (зміни до частини 1 статті 51 Регламенту Верховної Ради України).

Опрос