Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 26 Закона Украины "Об электроэнергетике" относительно совместного использования технологических сетей

Комментарий к проекту закона Украины от 16.05.2013 № 2019а
Дата рассмотрения: 16.05.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 26 Закону України "Про електроенергетику" щодо спільного використання технологічних мереж" від 16 травня 2013 року за N 2019а, внесений народними депутатами України А. Гіршфельдом, С. Тігіпком та С. Дунаєвим (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про електроенергетику" N 575/97-ВР від 16 жовтня 1997 року визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності в електроенергетиці і регулює відносини, пов'язані з виробництвом, передачею, постачанням і використанням енергії, забезпеченням енергетичної безпеки України, конкуренцією та захистом прав споживачів і працівників галузі.

Обов'язки та відповідальність споживачів енергії встановлені статтею 26 Закону України "Про електроенергетику".

Відповідно до частини 11 статті 26 Закону України "Про електроенергетику" споживач (власник мереж, які використовуються для передачі електричної енергії іншим суб'єктам господарювання, населенню) зобов'язаний укласти з електропередавальною організацією, яка здійснює ліцензовану діяльність на закріпленій території, договір про спільне використання технологічних електричних мереж.

Сутність

Опрос