Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О пробации

Комментарий к проекту закона Украины от 18.01.2013 № 1197-1
Дата рассмотрения: 16.01.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про пробацію" від 16 січня 2013 року за N 1197-1, внесений Кабінетом Міністрів України (перше читання)

Історія питання

На розгляді парламенту знаходиться альтернативний законопроект N 1197, внесений народним депутатом України В. Швецем.

Сутність

Стаття 2 законопроекту надає визначення термінам, які в ньому застосовуються. Так, наприклад, пробація - це система наглядових та соціально-виховних заходів, які застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до осіб, яких притягнуто до кримінальної відповідальності, та забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка притягається до кримінальної відповідальності. А клієнти пробації - це особи, які притягаються або яких притягнуто до кримінальної відповідальності, щодо яких за рішенням суду та відповідно до закону застосовуються наглядові, соціально-виховні заходи та здійснюється підготовка досудової доповіді.

Згідно статті 4 проекту систему органів пробації становлять:

- центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань та пробації;

- органи, утворені центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань та пробації (надалі - органи пробації).

Опрос