Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О рекламе" относительно уточнения понятия "специализированные издания" и устранения противоречий между отдельными положениями Закона

Комментарий к проекту закона Украины от 12.12.2012 № 941
Дата рассмотрения: 31.10.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо уточнення поняття "спеціалізовані видання" та усунення суперечностей між окремими положеннями Закону" від 12 грудня 2012 року за N 0941, внесений народними депутатами України О. Кондратюк та М. Баграєвим (друге читання)

Історія питання

Закон України "Про рекламу" N 270/96-ВР від 3 липня 1996 року визначає засади рекламної діяльності в Україні, регулює відносини, що виникають у процесі виробництва, розповсюдження та споживання реклами.

Стаття 14 Закону України "Про рекламу" встановлює вимоги до реклами у друкованих засобах масової інформації.

Порядок реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої та тютюнові вироби встановлений статтею 22 Закону України "Про рекламу".

У першому читанні законопроект був прийнятий 15 грудня 2010 року.

Сутність

Змінами до статті 22 Закону України "Про рекламу" передбачається, що реклама алкогольних напоїв, реклама знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, забороняється, зокрема:

- на обкладинках, на перших і останніх сторінках видань, які відповідно до чинного законодавства не є друкованими засобами масової інформації;

Опрос