Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Договора о дружеских отношениях и сотрудничестве между Украиной и Республикой Парагвай

Комментарий к проекту закона Украины от 03.09.2014 № 96
Дата рассмотрения: 03.09.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про ратифікацію Договору про дружні відносини і співробітництво між Україною та Республікою Парагвай" від 3 вересня 2014 року за N 96, внесений Президентом України (перше читання)

Історія питання

Договір про дружні відносини і співробітництво між Україною та Республікою Парагвай (надалі - Договір) був вчинений 26 квітня 2012 року в Асунсьйоні.

Конституцією України (пункт 32 статті 85) визначено, що Верховна Рада України надає згоду на обов'язковість міжнародних договорів України. І відповідно до статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" Договір підлягає ратифікації. Тому його надано на розгляд Верховної Ради України.

Сутність законопроекту

Законопроектом пропонується ратифікувати Договір.

Сутність Договору

Відповідно до статті 1 Договору Україна та Парагвай розвиватимуть свої дружні відносини на основі суверенної рівності двох держав, взаємної поваги до територіальної цілісності, невтручання у внутрішні справи, незастосування загрози силою або сили у міжнародних відносинах, мирного розв'язання спорів та виконання міжнародних зобов'язань, правосуддя, поваги до прав і свобод людини, інших принципів та імперативних норм міжнародного права.

Опрос