Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения о правовом статусе Регионального экологического центра для Центральной и Восточной Европы

Комментарий к проекту закона Украины от 18.12.2013 № 61
Дата рассмотрения: 18.12.2013 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди про правовий статус Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи" від 18 грудня 2013 року за N 61, внесений Президентом України (перше читання)

Історія питання

Угода про правовий статус Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи (надалі - Угода) була підписана від імені України 9 листопада 2012 року у Сентендре.

Конституцією України (пункт 32 статті 85) визначено, що Верховна Рада України надає згоду на обов'язковість міжнародних договорів України. І відповідно до статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" Угода підлягає ратифікації. Тому її надано на розгляд Верховної Ради України.

Сутність законопроекту

Законопроектом пропонується ратифікувати Угоду.

Сутність Угоди

Відповідно до статті 1 Угоди Регіональний екологічний центр для Центральної та Східної Європи є міжнародною організацією з місцем розташування в місті Сентендре (Угорщина). Регіональний екологічний центр для Центральної та Східної Європи має міжнародну правосуб'єктність. Також Регіональний екологічний центр для Центральної та Східної Європи має таку правосуб'єктність, яка може бути необхідною для виконання ним своїх функцій та досягнення своїх цілей, зокрема право укладати договори, набувати та відчужувати рухоме та нерухоме майно, подавати позови до суду та брати участь у процесуальних діях.

Опрос