Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно дальнейшего усовершенствования администрирования налогов и сборов

Комментарий к проекту закона Украины от 02.10.2012 № 11285
Дата рассмотрения: 02.10.2012 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів" від 2 жовтня 2012 року за N 11285, внесений Кабінетом Міністрів України (перше читання)

Історія питання

Податковий кодекс України (надалі - Кодекс) регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Сутність

Законопроектом передбачено внести зміни до статті 14 Кодексу, згідно яких акцизний податок - це також особливий податок на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами.

Проект, шляхом внесення змін до статті 20 Кодексу, надає органам державної податкової служби право здійснювати контроль за додержанням суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності вимог валютного законодавства.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос