Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об оздоровлении и отдыхе детей" (относительно уточнения отдельных его норм)

Комментарий к проекту закона Украины от 16.08.2012 № 11087
Дата рассмотрения: 16.08.2012 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" від 16 серпня 2012 року за N 11087, внесений Кабінетом Міністрів України (перше читання)

Сутність

Шляхом внесення змін до статей 1 та 14 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" (надалі - Закон) уточнюється визначення таких термінів, як "профільна зміна", "тематична зміна", "відпочинок", "оздоровлення", "дитячий заклад оздоровлення та відпочинку", "державний соціальний стандарт оздоровлення та відпочинку дітей", "дитячий центр" та "позаміський заклад оздоровлення та відпочинку".

Статтю 3 Закону пропонується викласти в новій редакції, якою уточнюються та дещо змінюються основні засади державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

Передбачається внесення змін до статті 4 Закону, згідно яких до системи оздоровлення та відпочинку дітей належатиме центральний орган виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики з питань сім'ї та дітей (зараз - центральний орган виконавчої влади у справах сім'ї, молоді та спорту). У зв'язку із цим відповідні зміни також пропонується внести до статей 5, 12, 18 Закону.

Згідно проекту оздоровлення та відпочинок дітей може здійснюватися у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку протягом року, сезонно, під час канікул. Діти віком від 6 (зараз - від 7) до 18 років перебувають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку самостійно (зміни до статті 13 Закону).

Опрос