Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение N 3 к Закону Украины "О Государственном бюджете Украины на 2012 год" (относительно изменения названия бюджетной программы и перераспределения ассигнований общего фонда государственного бюджета, предусмотренных Министерству юстиции)

Комментарий к проекту закона Украины от 19.06.2012 № 10639
Дата рассмотрения: 19.06.2012 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до додатка N 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо зміни назви бюджетної програми та перерозподілу асигнувань загального фонду державного бюджету, передбачених Міністерству юстиції)" від 19 червня 2012 року за N 10639, внесений народним депутатом України Барановим В. О. (перше читання)

Сутність

Законопроектом пропонується внести зміни до додатка N 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік". Вказаними змінами передбачається змінити назву бюджетної програми за кодом програмної класифікації видатків та кредитування Державного бюджету 3601020 і запровадити нову назву цієї бюджетної програми, а саме "Забезпечення формування та функціонування системи безоплатної правової допомоги".

Також законопроектом пропонується наступним чином перерозподіл асигнувань загального фонду Державного бюджету за нижчезазначеними бюджетними програмами в межах загального обсягу передбачених Міністерству юстиції кошторисних призначень:

- за бюджетною програмою 3601160 "Надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави" ("Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги" пропонується зменшити видатки бюджету розвитку на суму 1000,0 тисяч гривень;

- за бюджетною програмою 3601020 "Заходи із проведення в Україні правової реформи та виконання законопроектних робіт" ("Забезпечення формування та функціонування системи безоплатної правової допомоги" пропонується збільшити видатки споживання на суму 1000,0 тисяч гривень у тому числі оплату праці на 733,7 тисяч гривень.

В законопроекті передбачено, що у разі його прийняття як закону, останній набиратиме чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос