Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в законы Украины "О Кабинете Министров Украины" и "О центральных органах исполнительной власти" (относительно деятельности министерств и центральных органов исполнительной власти)

Комментарий к проекту закона Украины от 14.05.2012 № 10457
Дата рассмотрения: 12.10.2012 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до законів України "Про Кабінет Міністрів України" та "Про центральні органи виконавчої влади" від 14 травня 2012 року за N 10457, внесений Кабінетом Міністрів України (друге читання)

Історія питання

У першому читанні законопроект був прийнятий 6 вересня 2012 року.

Сутність

Законопроектом пропонується частину 1 статті 21 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" доповнити новим положенням, згідно якого Кабінет Міністрів України затверджуватиме плани діяльності міністерств - головних розпорядників коштів державного бюджету на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди (зміни до них), визначатиме порядок розроблення і виконання таких планів. У зв'язку із цим відповідні зміни також пропонується внести до частини 1 статті 44 Закону України "Про Кабінет Міністрів України", частини 2 статті 8, частини 4 статті 10, частини 2 статті 18 та частини 4 статті 19 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади".

Позитив

Законопроект спрямований на підвищення відповідальності міністрів за стан справ у дорученій їм сфері державного управління.

Зауваження

Необхідно зауважити, що прийняття та реалізація законопроекту може значно обмежити самостійність міністерств при плануванні їхньої роботи. Це, у свою чергу, жодним чином не обґрунтовано наданими до законопроекту документами.

Опрос