Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно государственной регистрации иностранных инвестиций

Комментарий к проекту закона Украины от 11.01.2012 № 9676
Дата рассмотрения: 10.01.2012 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної реєстрації іноземних інвестицій" від 10 січня 2012 року за N 9676, внесений Кабінетом Міністрів України (перше читання)

Сутність

Шляхом внесення змін до статті 1 Закону України "Про режим іноземного інвестування" пропонується визначити, що державна реєстрація іноземної інвестиції - це фіксування факту внесення іноземної інвестиції шляхом присвоєння органом державної реєстрації Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій інформаційному повідомленню реєстраційного номера з відповідним записом у журналі обліку державної реєстрації внесених іноземних інвестицій.

Проектом передбачається внести зміни до статті 13 Закону України "Про режим іноземного інвестування". Відповідно до цих змін державна реєстрація (перереєстрація) іноземних інвестицій та її анулювання здійснюватиметься Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, в семиденний строк з дня подання іноземним інвестором документів для реєстрації (перереєстрації) іноземних інвестицій та її анулювання. Перереєстрація іноземної інвестиції у зв'язку із зміною власника такої інвестиції проводитиметься шляхом скасування попередньої державної реєстрації іноземної інвестиції та здійснення заходів щодо нової державної реєстрації іноземної інвестиції. У разі вилучення (репатріації) іноземної інвестиції державна реєстрація іноземної інвестиції підлягатиме анулюванню. Строк, протягом якого інвестор може звернутися до органу державної реєстрації, не повинен перевищувати 30 календарних днів після фактичного внесення, вилучення (репатріації) іноземних інвестицій або зміни власника іноземних інвестицій. У зв'язку із цим відповідні зміни також пропонується внести до частини 1 статті 395 Господарського кодексу України.

В законопроекті передбачено, що у разі його прийняття як закону, останній набиратиме чинності через шість місяців з дня його опублікування.

Позитив

Законопроект спрямований на:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос